Пару слів про компанію

Чи любите ви свята, тому що любимо їх ми? :)

Це кохання привело нас до того, що ми створили цілу імперію з виробництва та оптового продажу товарів для свята. І ось уже понад 5 років радуємо українців яскравою та самобутньою атрибутикою, яка допомагає робити будь-які заходи ще яскравіше та ефектніше.

Фактично наша команда була першопрохідниками у галузі святкового декору на території України. Ми були серед перших компаній, які почали самостійно виробляти яскраву атрибутику, не звертаючись до китайського ринку. А ще ми першими почали виготовляти набори фотобутафорії у виробничих масштабах! Початкові кроки були хвилюючими, але воно того варте!

Сьогодні ми маємо понад 8 000 відвантажених замовлень за плечима та стільки ж задоволених клієнтів, яким вдалося організувати ефектне свято, завдяки нашому товару.

Наша молода команда стала справжніми професіоналами у сфері івенту. Сьогодні ми впевнено можемо сказати, що нам під силу створити будь-яку стилістику свята.

Вся атрибутика, яку ви знайдете на сторінках нашого інтернет-магазину, відрізняється якістю та безпекою. Завдяки їй, щирих посмішок та незабутніх фотографій на вашому святі буде незліченна кількість. І це найкращий результат нашої злагодженої роботи!

Ми завжди з усією відповідальністю підходимо до збору кожного замовлення, адже знаємо, наскільки важлива місія лягає на наші плечі. Кожен клієнт для нас – це почесний гість, який потребує особливої ​​уваги та поваги. Дуже сподіваємося, що і ми для вас станемо улюбленим підрядником під час організації урочистих заходів.

Поки в нашому житті є місце святам, зневіра та самотність нам не страшні!

 

Ціни

З нами вигідно
працювати

 

Оперативність!

Обробка замовлення
1-2 дні

 

Асортимент

Наш асортимент
вас дуже здивує

 

Якість послуг

80% клієнтів роблять
повторне замовлення